- Cena
- 319 000 PLN
- Cena za m2
- 116 PLN
- Powierzchnia
- 2 737 m2
- Powierzchnia użytkowa
- 50 m2
- Pow. działki - jednostka
- m2
- Numer oferty
- 550/3396/ODS
Opis
Duża działka 2737 m² z domem pod lasem – Częstoniew-Kolonia, gm. Grójec.
Szukasz spokoju i bliskości natury, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2737 m², zabudowana domem mieszkalnym o powierzchni 50 m². Działka zlokalizowana jest w miejscowości Częstoniew-Kolonia (gmina Grójec), bezpośrednio przy ścianie lasu.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
- Działka znajduje się tuż przy lesie (wystarczy przejść przez drogę), co gwarantuje czyste powietrze, prywatność i piękny widok przez cały rok.
- Do samej posesji prowadzi wygodna, droga asfaltowa
- Działka o powierzchni 2737 m² daje ogromne możliwości – od stworzenia pięknego ogrodu, przez montaż basenu, aż po dalszą rozbudowę. Duży potencjał aranżacyjny.
Charakterystyka budynku (ok.50 m²):Dom przeszedł pierwsze, kluczowe prace remontowe, co pozwala zaoszczędzić czas i budżet na starcie: dach oraz okna. Ogrzewanie : piec kaflowy. .Wnętrze budynku pozostaje do własnej aranżacji (w środku aktualnie brak WC – idealna okazja, by zaprojektować łazienkę według własnych potrzeb).
Media i infrastruktura:
- Woda: Na działce znajduje się własna studnia. Przyłącze do wodociągu gminnego znajduje się w odległości ok. 15 metrów.
- Gaz: Dostępny w działce sąsiadującej.
- Prąd: Podłączony do budynku.
Dodatkowe informacje
- Materiał
- Cegła
- Dach
- Blacha
- Typ okien
- PCV
- Ogrodzenie
- Siatka
- Dostępne w okolicy
- Sklep
- Droga dojazdowa
- Asfaltowa
- Komunikacja
- Autobus
- Ujęcie wody
- Studnia
- Ogrzewanie
- CO własne
